Domanice 52, 08-113 Domanice
tel. +48 256312982
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJDZIENNIK USTAWELEKTRONICZNY DZIENNIK URZĘDOWY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO  

 
Kontakt

Urząd Gminy Domanice

Domanice 52,
08-113 Domanice

tel: 25  631 29 82
fax: 25 631 29 82

e-mail: ugdomanice@wp.pl

konto bankowe: 96919800030100127020010008 (Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie O/Wiśniew)


Wójt Gminy Domanice

inż. Jerzy Zabłocki
tel.: 25 631 29 82

e-mail: j.zablocki@domanice.eu


Skarbnik Gminy - Kierownik Referatu Finansowego

Beata Rombel
tel.: 25 631 29 82 wew. 36

e-mail.: skarbnik@domanice.eu


                                                                                                               R    E    F    E    R    A    T           F    I    N    A    N    S    O    W    Y


Główny Księgowy Jednostek Oświatowych

Aneta Przystupa
tel.: 25 631 29 82 wew. 34

e-mail: a.przystupa@domanice.eu


Stanowisko ds. księgowości budżetowej

Małgorzata Michalak
tel.: 25 631 29 82 wew. 34

e-mail: m.michalak@domanice.eu


                                                                                          S   A   M   O   D   Z   I   E   L   N   E           S    T   A   N   O   W   I   S   K   A           P   R   A   C   Y


Inspektor ds. organizacyjnych, kadrowych, ewidencji ludności i księgowości podatkowej

Elżbieta Stosio
tel.: 25 631 29 82 wew. 37

e.stosio@domanice.eu


Inspektor ds. wymiaru zobowiązań pieniężnych, prowadzenia kancelarii i kasy Urzędu

Alina Rosa
tel.: 25 631 29 82 wew. 31

e-mail: a.rosa@domanice.eu


Inspektor ds. gospodarki gruntami, komunalnej, wodno-kanalizacyjnej, ochrony środowiska, oświaty, zdrowia i rolnictwa

Halina Woźna
tel.: 25 631 29 82 wew. 31

h.wozna@domanice.eu


Inspektor ds. gospodarki przestrzennej, komunalnej, dróg, mostów, inwestycji i zamówień publicznych

Danuta Sklarz
tel.: 25 631 29 82 wew. 39

d.szklarz@domanice.eu


Inspektor ds. utrzymania czystości i porządku w gminie

Krystyna Pietrzak

tel.: 25 631 29 82 wew. 32

k.pietrzak@domanice.eu


Podinspektor ds. obronnych, zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej i ochrony środowiska

Agnieszka Karpiarz
tel.: 25 631 29 82 wew. 38

a.karpiarz@domanice.eu

 

« powrót   drukuj
Projekty unijne
Projekty unijne
Strona powstała w ramach projektu "Profesjonalny urząd - kompetentny urzędnik" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. www.efs.gov.pl


 
 
Projekt i realizacja: INF-MEDIA © 2018 Gmina Domanice All rights reserved.
Liczba wejść: 355051, dziś: 27