Domanice 52, 08-113 Domanice
tel. +48 256312982
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJDZIENNIK USTAWELEKTRONICZNY DZIENNIK URZĘDOWY WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO  

 
Kontakt

 

Urząd Gminy Domanice – dane kontaktowe

Email do Urzędu Gminy: ugdomanice@wp.pl
Numer telefonu do Urzędu Gminy: 25 631 29 82
Konto bankowe: 96919800030100127020010008
(Międzygminny Bank Spółdzielczy w Zbuczynie O/Wiśniew)


 


Imię i nazwisko Stanowisko Numer telefonu e-mail
Jerzy Zabłocki Wójt Gminy Domanice 25 631 29 82 j.zablocki@domanice.eu
Marcin Rombel Zastępca Wójta Gminy, Biuro Rady Gminy, Zamówienia Publiczne, CEIDG wew. 41 m.rombel@domanice.eu
Beata Rombel Skarbnik Gminy wew. 36 skarbnik@domanice.eu
Aneta Przystupa Główna Księgowa Jednostek Oświatowych wew. 34 a.przystupa@domanice.eu
Małgorzata Michalak Stanowisko ds. księgowości budżetowej wew. 33 m.michalak@domanice.eu
Krystyna Pietrzak Stanowisko ds. księgowości budżetowej wew. 33 k.pietrzak@domanice.eu
Magdalena Jastrzębska  Stanowisko ds. księgowości budżetowej  wew. 33  m.jastrzebska@domanice.eu
 Elżbieta Stosio  Stanowisko ds. organizacyjnych, kadrowych, ewidencji ludności, dowodów osobistych i księgowości podatkowej  wew. 37  e.stosio@domanice.eu
 Alina Rosa  Stanowisko ds. wymiaru zobowiązań pieniężnych, prowadzenia kancelarii i kasy Urzędu  wew. 31  a.rosa@domanice.eu
 Halina Woźna  Stanowisko ds. gospodarki gruntami, komunalnej, wodno-kanalizacyjnej, ochrony środowiska, oświaty, zdrowia i rolnictwa  wew. 31  h.wozna@domanice.eu
 Danuta Szklarz  Stanowisko ds. gospodarki przestrzennej, komunalnej, dróg, mostów, inwestycji  wew. 39  d.szklarz@domanice.eu
 Ewelina Sulej  Stanowisko ds. utrzymania czystości i porządku w gminie, spraw obronnych, zarządzania kryzysowego, obrony cywilnej  wew. 38  e.sulej@domanice.eu
 

« powrót   drukuj
Projekty unijne
Projekty unijne
Strona powstała w ramach projektu "Profesjonalny urząd - kompetentny urzędnik" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. www.efs.gov.pl


 
 
Projekt i realizacja: INF-MEDIA © 2020 Gmina Domanice All rights reserved.
Liczba wejść: 480173, dziś: 65